Skoči na glavno vsebino

Danes nam je s svojim obiskom polepšala dan Timejina mama Anita. Pripravila nam je prav prijetno presenečenje. Najprej nam je prebrala pravljico o zvedavem Zverjaščku. Ker pa je bila to zvočna knjiga, smo lahko prisluhnili tudi najrazličnejšim zvokom iz gozda. Na koncu so naši radovedni prstki še sami veselo pritiskali na gumbe. Anita nam je prinesla tudi zanimivo odkrivanko, v kateri smo iskali živali iz pravljice. Spet so bili na delu naši spretni prstki. Prav za konec pa nam je  pripravila še Zverjaščkovo sestavljanko, lahko pa smo tudi pobožali plišastega Zverjaščka. Bilo nam je zelo lepo in prijetno.

Mami Aniti se prav lepo zahvaljujemo za današnji obisk, saj nam je s tem zelo popestrila današnji dan.

 

                                         

                                                           

                                                                                 

 

Pripravili, Kristina in Maja

 

 

 

Dostopnost