Skoči na glavno vsebino

December je čas, ko se prižgejo lučke, ko se vse blešči in diši. Je pa tudi čas, ko hitimo in hočemo vse postoriti, pozabimo pa najpomembnejše, na druženje, na čas za drug drugega.  Prav zato, da bi skupaj preživeli popoldan, smo v vrtec povabili starše. Najprej smo skupaj v prijetnem vzdušju ustvarjali praznično dekoracijo. Pod spretnimi prsti otrok in staršev so nastajali bleščeči okraski, ki krasijo smrečico v Muckih, v Kužkih pa so ustvarjali snežake iz papirnatih verig, ki so v igralnici pričarali zimsko idilo. Po uri ustvarjanja smo počakali, da se je stemnilo, nato pa ob pesmi otrok pričakali prižig lučk na smrečici v središču vasi. Naše druženje smo zaokrožili s praznično tržnico v dvorani. Obiskovalci so bili navdušeni nad ličnimi izdelki otrok iz vrtca in šole, ki so si jih lahko izbrali za prostovoljni prispevek, namenjenega šolskemu skladu. Sledilo je druženje v prijetnem prazničnem vzdušju. Starši so bili veseli druženja in se veselijo nadaljnjih srečanj.

Vsem obiskovalcem se zahvaljujemo za prostovoljne prispevke, KS Šentviška Gora pa za pomoč in podporo pri izvedbi večera.

Za vrtec Šentviška Gora, vzgojiteljice

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostopnost