Skoči na glavno vsebino

Decembrski dnevi kar hitro švigajo mimo in že smo se znašli v drugi polovici meseca. Zakaj pa nam je čas tako hitro minil? Naša hiška nas noben dan ni razočarala. Kljub temnim jutrom, je v hiški vedno udobno in toplo in v njej je vedno polno mišk. Ampak ko najmanj pričakujemo, se odpre lučka in zgodi čarovnija.

Začarala nam je prav tisto, kar smo posamezni dan potrebovali. Dobili smo tempera barvo, da smo izdelali okraske in okrasili smrečico. Sneg, da smo naredili snežaka in se kepali ter karton, da smo sestavili hiške. Dobili smo tudi semena, da smo posadili božično žito. Čakalo nas je tudi vabilo na predstavo, ob lepem vremenu pa kar vrvica, da smo odšli na dolg zimski sprehod.

Miške se že veselimo, kaj nam bo hiška začarala ta teden. Lahko vam razkrijemo, kaj nam prinese v petek: POČITNICE!

 

Pripravili, Katarina in Maja

Dostopnost