Skoči na glavno vsebino

Tudi danes je potrkalo na vrata naše igralnice. Spraševali smo se, kdo nas bo obiskal tokrat, kmalu pa je na Vitanovem obrazu zažarel širok nasmeh. Obiskala nas je namreč mama Ana Marija. A ni prišla sama. V njeni torbi se je namreč skrival mali palček, ki nam je pripravil prav posebno presenečenje. Tako ga je opisal Vitan:

»Danes je bil obisk in tam je bila moja mama in tam je bil palček. In pol je kapice razdelila in prebrala knjigico. Je govorila o Dedku Mrazu in o smrečici. Prinesla je tud lepe okraske za na smrekco. Mami bi povedal, da jo mam rad, za to ker mi nekaj naredi in pol jo mam rad!«

 

Hvala Vitanovi mami, ki si je za nas vzela čas in nas s svojim obiskom opomnila na najlepše okraske, ki jih lahko nadenemo v tem prazničnem času: RAZUMEVANJE, LJUBEZEN, MIR, SVOBODA, DOBROTA, ZDRAVJE in SREČA. Naj le-ti čisto vsakemu izmed vas krasijo dom.

 

Pripravili, Anita in Brigita

Dostopnost