Skoči na glavno vsebino

Danes je bilo v vrtcu posebno dopoldne. Spet nas je nekdo obiskal. Presenetila nas je Fridina mama Valentina, ki je v vrtec zakorakala kar bosa. Ojej, le zakaj? Povedala, nam je da ni pospravljala copat, zato jih je muca Copatarica odnesla in jih še vedno ni dobila. Zato, nas je opozorila, da moramo vedno pospraviti copate. Frida je nato  mami pripravila stol in skupaj sta nam povedali pravljico o Muci Copatarici. S seboj je mama Valentina prinesla tudi plišasto igračo muco Copatarico, ki jo Frida tesno držala pri sebi in dopolnjevala mamico, pri pravljici, katero je zelo dobro poznala. Vsi otroci, so po prebrani pravljici pregledovali slike in se pogovarjali o tem, kje ima muca dom. Poiskati ga bo treba, da bo mama dobila copate nazaj.

Po pravljici smo Fridino mamo povabili, da se nam pridruži pr skodelici čaja in okusnem koščku sadja. Naše povabilo je bilo sprejeto z veseljem, in skupaj smo uživali pri sadni malici. Zelo je bila vesela, ko smo se tudi skupaj lahko poigrali. Uf, kako dobro nam je pomagala pri sestavljanju kock. Ob odhodu smo ji v zahvalo, za prijetno druženje podarili manjšo pozornost in ji zaželeli lep dan.
Hvala mama Valentina za čudovit obisk in druženje.
Za vrtec Dolenja Trebuša, Manca in Petra
 
Dostopnost