Skoči na glavno vsebino

Sredino dopoldne je zapolnila Hanina mama Asia. Ni pa prišla sama, s seboj je prinesla tudi Haninega mlajšega bratca Vilijema, ki je med obiskom mirno spal v svoji lupinici. Hana in mamica sta skupaj prebrali knjigo Dvanajst daril za Božička. Otroci so z zanimanjem sledili dogodivščinam malega palčka Vilija in se zraven tudi posmejali njegovi nerodnosti. Ko sta končali z branjem, je Hana skupaj z ostalimi še enkrat prelistala knjigo, občudovali so ilustracije ter oživljali pravljični svet v njihovi domišljiji. Čudovito je, kako lahko knjige pripomorejo k čarobnim trenutkom in spodbudi otroško radovednost.

Mama Asia je z nami ostala tudi pri sadni malici, Hana ji je pripravila stolček prav zraven nje. Skupaj smo pojedli sadje, popili čaj in se zraven pogovarjali. Ob odhodu pa se je prebudil tudi bratec Vilijem, in nam v slovo namenil nasmešek.

Hvaležni smo mamici Asii za prijetno druženje.

 

Za vrtec Dolenja Trebuša, Manca in Petra

 

 

 

Dostopnost