Skoči na glavno vsebino

V torek, 13. februarja 2024, se je na planoti pripetila čudna stvar. V vrtec so namreč na ta dan prišle samo vzgojiteljice in kup pustnih šem. O otrokih, ki navadno obiskujejo vrtec pa ni bilo ne duha ne sluha . Šeme so pojedle vse krofe in z ropotom ter glasnim smehom prebudile vse prebivalce Šentviške Gore.

Kakor, da to še ni dovolj, so čez dan iz vrtca izginile tudi vzgojiteljice. Zamenjale so jih tri roparke, ki so se pustnim šemam pridružile pri vragolijah, petju in plesu na sprehodu po vasi.

Če je kdorkoli srečal otroke, ki obiskujejo naš vrtec jim prosimo sporočite, da se jutri lahko vrnejo v vrtec. Maškare namreč pravijo, da so pregnale zimo in se vračajo k nam spet šele prihodnje leto.

   

   

   

Za vrtec Šentviška Gora, vzgojiteljice

 

 

 

Dostopnost