Skoči na glavno vsebino

Pa spet ta dan med nas je prišel,
ko vsak dobro ve kaj bo počel.

Urno smo vsi v kostume skočili,
skupaj v vrtcu se zjutraj dobili.

Smo vsi zaplesali, se veselili,
odgnati smo zimo se namenili.

Tigri, junaki, vile, pirati,
skupaj nam zimo je uspelo pregnati.

Tako smo danes v  vrtcu Most na Soči obeležili pustni torek. Po slastnem zajtrku se je naša garderoba spremenila v modno pisto, po kateri so se sprehodile najrazličnejše maske. Od princes, vitezov, dinozavrov pa vse do pikapolonic. Sledilo je zabavno pustno rajanje. Prepričani smo, da nam je z glasnim petjem in vriskom uspelo pregnali zimo. A, da bi se o tem prepričali, smo se podali še na sprehod po kraju. Imeli smo prav, o zimi ni bilo ne duha ne sluha. Dan je namreč bolj spominjal na prijetno toplo pomlad.

Za nami je čudovito skupno dopoldne. Hvala vsem mimoidočim, ki so poskrbeli, da bo naš pust še bolj sladek. Predlagamo vam, da tudi vi oblečete pustni kostum in zopet prižgete iskrico otroške igrivosti v svojih očeh.

Za vrtec pripravila, Brigita 

Dostopnost