Skoči na glavno vsebino

Še preden se je pisana druščina otrok, iz Dolenje Trebuše, odpravila na zimske počitnice, nas je obiskala prav posebna glasbena gostja. Nika ni samo odlična glasbenica, učiteljica različnih inštrumentov, je tudi vodja pevskega zbora, športnica po duši in bodoča vzgojiteljica otrok. K nam je prišla s prav posebnim glasbenim poslanstvom, da nam je skozi petje, igranje na harmoniko ter kitaro, popestrila dopoldne v vrtcu. Najprej nam je svoja najljubša inštrumenta predstavila, nam jih razkazala in dovolila, da smo jih za kratek čas in z veliko mero previdnosti tudi preizkusili. Tako kitara kot tudi harmonika sta nas prevzela, skupaj z Niko smo prepevali najrazličnejše pesmi, ki smo jih skozi vrtčevsko leto že osvojili, ob določenih melodijah, pa smo tudi zaplesali tako sami, kot se zavrteli v parih. Kot je Nika nas presenetila s to glasbeno dogodivščino, smo jo tudi mi, s svojim ubranim petjem, saj smo skozi pesmi potovali kot lep zborček. Na koncu se ji nismo pozabili zahvaliti za obisk, upamo da smo ji še melo polepšali dan z darilcem, ki jo bo še nekaj časa spominjal na nas, ter nismo mogli mimo tega, da ji nebi podarili še veeeeeelik objem.

Hvala Niki, da si je vzela čas za nas, ter nam dan v vrtcu popestrila s čudovitimi zvoki svojih inštrumentov.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Petra

  

Dostopnost