Skoči na glavno vsebino

V petek, 1.3.2024, je tudi vrtec in šolo Šentviška Gora obiskala Magdalenca, ki je gledalce odpeljala na pot po Sloveniji. Seveda govorimo o predstavi, ki so nam jo odigrali varovanci Varstveno delovnega centra Tolmin. Dopoldan so nam popestrile prigode mlade Magdalence, ki se je odločila vzeti usodo v svoje roke in si kar sama poiskati fanta. Načrt ji je pomagal uresničiti mladi Toni, ki se je ob koncu vseh Magdalenčinih prigod izkazal, kot najboljša izbira za fanta in zeta na Magdalenčini kmetiji. Konec dober, vse dobro – smo si na koncu vsi rekli! Veseli srečnega konca in odlične predstave, smo se skupaj z igralci družili še ob petju znanih pesmic nato pa polni vtisov odkorakali v prvi marčevski vikend.

Hvala nastopajočim in mentoricam za odlično popestritev deževnega petkovega dopoldneva. Upamo, da nas ponovno obiščejo še s kakšno predstavo.

   

 

Za PŠ Šentviška Gora, vzgojiteljice

 

Dostopnost