Skoči na glavno vsebino

Kljub deževnim dnem, ki jih je bilo v februarju kar nekaj, smo tudi Mucki in Kužki uspeli izkoristiti nekaj sončnih dni. Igrali smo se na dvorišču in v gozdu, obuli pa smo tudi drsalke in se popeljali po umetnem drsališču, ki je v tem mesecu zaživelo na Šentviški planoti. Sprva nekoliko previdno, nato pa čedalje bolj pogumno in spretno smo drsali tako starejši otroci iz skupine Mucki, kot tudi vsi otroci iz skupine Kužki. Otrokom, ki so na drsalkah stali prvič, so z veseljem priskočili na pomoč starejši otroci in učenci. Kljub temu, da umetna podlaga našega drsališča ni enaka pravemu ledu, so prav vsi otroci pri drsanju pridobili nove izkušnje in spretnosti ter se na drsalkah gibali bolj sproščeno in samozavestno.

   

   

Za vrtec Šentviška Gora, vzgojiteljice

Dostopnost