Skoči na glavno vsebino

V skupini Polžki imamo radi veliko stvari, te bomo spoznavali v tem mesecu. Pot radosti pa nas je prvi dan marca pripeljala v knjižnico.

Najprej nas je očaral že kar sam izgled knjižnice, saj smo obiskali knjižnico na kolesih, potujočo knjižnico. Pogumno smo splezali po strmih stopnicah do čarobnega sveta knjig. Tam nas je pričakala knjižničarka Maja, ki nam je prebrala pravljico o navihanem Borisu. Pokazala nam je še veliko raznovrstnih knjig, ki smo jih z zanimanjem prebirali in pregledovali. Ob knjigah pa čas kar hitro mine, ker nismo uspeli prebrati vseh, smo si jih nekaj tudi izposodili. Deževen dan v igralnici je bil tako poln sončnih zgodb.

Ob koncu dneva tako lahko zatrdimo: Radi imamo knjige!

Hvala knjižničarjema za prijeten dopoldan.

 

 

    

Za vrtec, Maja in Kristina

Dostopnost