Skoči na glavno vsebino

V skupini Polžki smo se v preteklih dneh razveselili novih prijateljev. Medse smo jih toplo sprejeli, jim razkazali našo igralnico in veliko zanimivih igrač. Seveda pa smo se z novimi prijatelji tudi lepo igrali. Počeli smo veliko zabavnih stvari: plesali smo, risali, se igrali z žogicami in vozili, listali knjige, sestavljali sestavljanke…Manjkali niso niti milni mehurčki, ki jih vsi obožujemo. Polžki imamo radi svoje nove prijatelje…

Radi pa imamo tudi svoje starše-mamo in tata. Prav zato smo zanju izdelali  risbico, ki jo lahko občudujeta v naši garderobi. Voščilnica, ki smo jo tudi naredili posebej za njiju, pa bo, upamo krasila njun dom.

Ob dnevu žena ter ob prihajajočem prazniku mučenikov, mamicam in tatijem iskreno čestitamo ter jim želimo vse  najlepše in najboljše!

                                       

                                       

                                             

 

Pripravili, Kristina in Maja

Dostopnost