Skoči na glavno vsebino

Družina je tam, kjer se življenje začne in ljubezen nikoli ne konča.

V zadnjih dneh smo se v skupini Pikapolonic veliko pogovarjali o družini: kdo jo sestavlja in zakaj nam je lepo, ko smo ob svojih najbližjih. Prisluhnili smo različnim pravljicam, zapeli pesmice, izdelali voščilnico za mamico in tatija, likovno ustvarjali, se pogovarjali o različnih hišnih opravilih in se v njih tudi sami preizkusili, saj mora vsak prispevati svoj delček, da se v družini vsi dobro počutimo. Naj vam za konec prišepnemo še recept za ljubezen, ki naj velja prav za vse.

Recept za ljubezen
Sestavine:
-vsaj dva objema na dan,
– vsaj dva poljuba na dan,
– vsaj dvakrat reci: »Rad te imam«.
Najbolje je, da vse tri sestavine zmešaš skupaj. Mešaj toliko časa, da dobiš ljubezen.
Zdravilo vzemi vsaj enkrat na dan, lahko pa tudi večkrat, saj ima prijetne stranske učinke.

Za Pikapolonice, Polona in Nika

 

Dostopnost