Skoči na glavno vsebino

DRUŽINA JE LJUBEZEN – VEČ VREDNA KAKOR GRAD;

CELO KADAR SEM JEZEN, JO IMAM NESKONČNO RAD.

V DRUŽINI SE NE ŠTEJE, KDO DELA VEČ NAPAK,

SAJ LE SPODBUDA SEJE POGUM ZA NOV KORAK.

DRUŽINA SI ZASLUŽI MOGOČEN SLAVOLOK,

ČE Z NEŽNO DISCIPLINO POSPREMLJA RAST OTROK!

(Z. Majhen)

 

Polžki imamo še vedno radi čisto vse, v tem tednu pa smo pozornost namenili svoji družini. Ker so otroci v vrtec prinseli fotografije svojih družin, smo si te vsak dan ogledali in poimenovali njihove člane. Da so jih lahko otroci pogledali večkrat tekom dneva, smo skupaj oblikovali kar kotiček za družino. Seveda so fotografije otroke spomnile na družino, tako smo mamico in očka pogosto poklicali kar po telefonu. S pesmijo Mi se imamo radi, pa smo povezali tudi člane družine in tako večkrat zapeli koga vse imamo radi.

Prihajajoči vikend bo zagotovo čudovita priložnost za vse radostne družinske trenutke.

  

Za vrtec, Maja in Kristina

Dostopnost