Skoči na glavno vsebino

Pomen ozaveščanja za lepši in boljši jutri, s poudarkom na ohranjanju čistejše narave, je v našem vrtcu že stalna praksa. Svet v katerem živimo je vse prej kot ekološki in naravi prijazen. Zavedamo se, da to ni prav, zato smo v vrtcu zavihali rokave ter organizirali pomladno eko tržnico rabljenih oblačil. V njej sodelujemo vsi, od najmlajših do najstarejših otrok, staršev ter vzgojiteljic. Zavedamo se namreč dejstva, da smo skupaj močni, ter velik zgled vsem okrog nas.
Vrtčevska garderoba je zdaj zapolnjena do zadnjega kotička, zato vas z veseljem vabimo k ogledu naše tržnice. Otroci in starši si na njej lahko izberete ohranjena oblačila, ki bodo z vašo pomočjo spet ponovno v uporabi namesto, da bi končala v smeteh. Vsi prispevki bodo namenjeni vrtčevskemu skladu.

Vsi se strinjamo s sloganom “NE ZAVRZI OBLEK, OHRANI PLANET!”

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost