Skoči na glavno vsebino

Otroci vrtca v Dolenji Trebuši, tudi med zimskimi počitnicami nismo preveč počivali. Zavihali smo rokave, ter s svojim brezmejnim ustvarjanjem sodelovali na likovnem natečaju, ki ga je razpisal Zavod za šport RS. Natečaj je bil razpisan pod projektom Mali sonček, v katerega so vključeni tudi naši malčki, ter je potekal na temo igre z žogo. Na njihov naslov smo poslali kar osem likovnih izdelkov, ter za naš trud prejeli prelepo praktično nagrado – ovratno rutko. Zelo smo se razveselili paketa, ki je pristal v našem nabiralniku, še bolj pa nagrade. Ker so nam igre z žogo zelo blizu, velikokrat posežemo po njih, še posebno sedaj, ko skupaj s šolo delimo koš za košarko. Ob njem se počutimo kot mladi perspektivni igralci, ki bomo kmalu ob boku Luku Dončiču.
Bravo našim ustvarjalcem za prejeto nagrado, ki vas bo lahko že naslednjo zimo grela.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Petra

Dostopnost