Skoči na glavno vsebino

Danes nas je obiskal Sarin tata Peter. Sara je o njegovem obisku povedala takole:

»Danes mi je bilo zelo lepo, ker je prišel tata. Prišel je, da smo skupaj pekli ptičke. Tata je naredil testo, mi smo pa naredili ptičke iz testa. V testo je dal kvas, moko pšenično, 1 jajce, malo vode,…najprej se ne spomnim kaj še. Testo je dal potem vzhajat. Ko smo naredili take vozle, smo dali za očke, da diši in potem smo dali v pečico. To smo delali v šoli. Potem je pet minut bilo v pečici. Ko je bilo pečeno, smo šli nazaj v Krtke. Tata je potem šel domov.
Meni je bilo danes res dobro, ker je prišel delat ptičke. Malo je dišalo. Potem smo še pojedli dva ptička, ki sta jih naredile Katja in Mateja. In to je vse.«

Tudi mi se strinjamo s Saro. Res smo se imeli lepo. Hvala Sarinemu tatiju Petru, da si je vzel čas za peko z nami.

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost