Skoči na glavno vsebino

Pomladni čas je čas, ko družine počasi prilezejo iz svojih domov, človeške iz hiš, živalske pa iz brlogov in gnezd. Zato smo Miške sklenile, da jih podrobneje spoznamo – predstavili smo svoje družine in spoznali živalske. Na sprehodih smo pozorno poslušali, kako se živali oglašajo, potem pa izvedli glasbeno didaktično igro, kjer smo poslušali in prepoznali živali po glasu. Živali smo razvrščali tudi slikovno in iskali pravilne pare. Na sprehodih smo opazovali račje družine na jezeru, na  bližnji kmetiji pa kozo z mladičkom. Najbolj pa so nam bili všeč ptički, zato smo le-te tudi upodobili. Ob vsej tej ljubezni  in skrbnosti za živalske družine pa nismo pozabili na svojo. Mamicam smo ob prazniku skrbno narisali risbice in nabrali rože. Nismo pa pozabili tudi na očete in tudi njim prinesli voščilnico skupaj z velikim objemom.

Miške pa smo sklenile, da bomo svoje družine v teh lepih dneh čim večkrat zvabile iz svojih domov, da bodo videle koliko ljubezni in lepote je okoli nas.

 

Pripravili, Katarina in Maja 

Dostopnost