Skoči na glavno vsebino
Otrokom iz vrtca Podmelec se je v začetku tega meseca zgodilo veliko zanimivih stvari. Rdeča nit je bila tema pikapolonica, ki jo je navdihnila pravljica o Piki pikapolonici. Otroci so izdelali lepo število izdelkov in risbic, ki so krasile naš vrtec. Potem jih je obiskala tudi medicinska sestra za zobno preventivo, ki je otroke pohvalila, saj so si od prejšnjega obiska zapomnili veliko o ohranjanju čistih zobkov. Odzvali smo se tudi na natečaj UHU in izdelali velikansko Mavrično ribico. Za dva tedna se nam je v skupini pridružil tudi praktikant, ki je Račke navdušil s poskusom mešanja vode in drugih snovi. Pozabili nismo niti na našo okolico, zato smo skupaj s šolarji uredili igrišče in poskrbeli za osvežitev visoke grede. Komaj čakamo, da bo naš trud obrodil sladke jagode.
za vrtec Podmelec, Špela Krivec
Dostopnost