Skoči na glavno vsebino

Prebudili smo se v oblačno jutro. Še skoraj preden je petelinček zapel smo nekateri že pričeli z igranjem družabnih iger in tako pričakali ostale, malce bolj zaspane prijatelje, da so se zbudili. Po obveznih gibalnih minutkah, je sledil zajtrk, nato pa smo krenili na pot do Bevkove domačije. V njegovi hiši smo z zanimanjem prisluhnili eni izmed njegovih zgodb in si med ogledom hiše z lahkoto predstavljali kako so v njegovem času živeli.
Na našo kmetijo smo se vrnili po gozdni poti in si čas krajšali z opazovanjem narave.
Po obilnem kosilu sta nas konja Pubi in Princ popeljala po vasi z zapravljivčkom, nato pa smo prav vsi tudi pogumno zajahali Pubija.
Kljub dežju, ki nas je  nekoliko preganjal, smo dan zares dobro izkoristili.
Pred spanjem smo še poklepetali in prisluhnili pravljici.
Jutri nas čaka še en dan na kmetiji in prav zares se vsi veselimo novih dogodivščin.
Lep pozdrav iz Zakojce,
Krtki in vzgojiteljici

Dostopnost