Skoči na glavno vsebino

Ponedeljkovo jutro nam je s svojim obiskom polepšala Sarina mama. Kar počne vsakodnevno v svoji službi, je danes želela posredovati tudi nam. Kot nam je povedala, je njeno delo, da otroke, pa tudi starejše, poučuje o zdravi prehrani. Seveda smo marsikaj že vedeli, a ta znanja je vsekakor vredno ves čas obnavljati in dopolnjevati. In kaj smo počeli?
Tako je druženje z mamo opisala Sara:
»Danes je bilo presenečenje, ker je prišla mama. Mama je prebrala pravljico o Brokolinu in potem smo še sadno malico naredili. Sadje smo narezali na koščke, pomešali in potem pojedli. Ko je bilo konec, smo se še poslikali in mama je šla pogledat še na hiško. Mama se je potem še pogovarjala z mano, pa pesmice smo ji zapeli. Potem je šla v službo.
Meni je bilo zelo dobro, ker je mama prišla. Mama mi je všeč, ker skrbi za nas štiri; za tata, mene, Klemna in Blaža. Jo imam največ kar se da rada. 😊«

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost