Skoči na glavno vsebino

Danes smo se Krtki odpravili v šolo. Ne, nismo se zmotili, saj vemo, da bomo v šolo »zares« odšli šele septembra.
In zakaj smo šli tja že danes?
Da bi videli kako zelo lepo se imajo in bi še težje pričakovali dneve, ko bomo s torbo na ramenih tja pogumno korakali vsak dan.
Prvošolčki in učiteljici Urška in Tanika so nas zelo prijazno sprejeli. Najprej smo si v razredu ogledali nastop učencev, nato smo sodelovali pri uri, potem pa smo se skupaj odpravili v telovadnico in se izkazali še pri uri športa. Kot pravi prvošolčki smo se ves čas aktivno vključevali in se trudili, da smo sledili navodilom učiteljice.
Prvi vtise o šoli smo sklenili po vrnitvi v našo igralnico. Skupaj ugotavljamo, da se bomo tudi tam imeli zelo lepo, a pred nami so najprej še dooolge počitnice.

Pripravili, Katja in Mateja

 

 

Dostopnost