Skoči na glavno vsebino

So mogoče zebro povozili in ji ime prehod za pešce posvetili?

Ne, nič takšnega se ni zgodilo,
le ime ima takšno, da nam bi prej “posvetilo”.
Pravil v prometu se dobro držimo in tudi odrasle roke ne izpustimo.
Rumena rutka  je zaščitni znak,
ki vedno spremlja naš korak in opozarja vse,
ki po cesti se podijo in vozniški izpit “v rokah držijo”.

Prometni teden nam je ponudil veliko ustavrjanja in raziskovanja. Bili smo prometni ustvarjalci in opazovalci, prometna pravila smo preizkusili pri telovadbi, izkazali smo se kot odlični poslušalci v potujoči knjižnici, ter dobri poznavalci koles, ki domačo nalogo vzeli so zares, na koncu pa smo se še dokazali, da se kot sopotniki znamo pripeti sami.

Vse to in še več, se je ta teden dogajalo pri Krtkih.

Več si lahko ogledate v galeriji.

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost