Skoči na glavno vsebino

SMO JO “MAHNILI V PLANINE.”

Današnji dan nam je naklonil kar nekaj sončnih žarkov. Zajčki smo zato po počitku napolnili želodčke, nato pa si nadeli nahrbtnike in se podali novi izkušnji naproti. Kot veliki smo zakorakali proti Stopcu. Ker smo imeli veliko energije, nas je od tam naprej pot popeljala še do Modreja. Po poti smo se veliko smejali in se pogovarjali. Ogledovali smo si pisane listke na drevesih, imeli pa smo veliko srečo, saj smo si lahko nedaleč stran od nas, ogledali štiri srnice. Opazovali smo kmeta pri delu. Skratka, združili smo prijetno s koristnim, saj smo dodobra razmigali tudi naša telesa in poskrbeli, da bomo dobili še več “mišic”.

Glede na to, kako lepo smo se imeli, lahko samo upamo, da nam bo tetka Jesenka naklonila sončno in toplo jesen. Tako bomo lahko še večkrat uživali na skupnih planinskih dogodivščinah.

Za vrtec pripravili, Brigita in Petra

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dostopnost