Skoči na glavno vsebino

Jesen je zelo primeren letni čas za obisk gozda, saj je listje čudovitih pisanih barv in zrelih gozdnih plodov.

Polžki smo se odločili, da si bomo malo jesenskega vzdušja pričarali kar v igralnici, saj so naše nogice še prekratke, da bi se sprehodili do gozda. Našo željo je uslišal gozdni škrat, ki je nekega dne potrkal na naša vrata in nam delček gozda prinesel kar s sabo. Pokazal nam je gozdne rastline in plodove, ki smo si jih vsi po vrsti dobro ogledali. Preko različnih slikanic smo spoznali različne gozdne živali, nekatere pa smo si ogledali v naravni velikosti. Na temo gozda smo ustvarili tudi nekaj likovnih izdelkov.

Za konec pa smo naredili še eno gasilsko in lepe krompirjeve počitnice vam želimo.

za Polžke, Polona in Silvana

gozd_likovno1 gozd_likovno2 gozd_likovno3

gozd_likovno4 gozd_likovno5 gozdni_krat1

gozdni_krat2 gozdni_plodovi medved

sape1 sape2 gasilska1

gasilska2

Dostopnost