Skoči na glavno vsebino

Ker naj bi bilo ob Tednu otroka otrokom še posebno lepo, smo medse za en dan povabili otroke, ki ne obiskujejo vrtca. Povabilu se je odzvalo vseh sedem otrok. Dan prej smo zanje izdelali vetrnice za spomin na prvi obisk.

Začetna zadržanost je ob igračah in igri z nami hitro splahnela. Čeprav so bili nekateri še mlajši od nas, so do konca spremljali predstavo Debela repa. Iz plastelina je sicer nastala kakšna repa, a pomembno je bilo, da so uživali v mečkanju, trganju in raziskovanju modelirne mase. Torkovo vreme je dopuščalo, da smo šli tudi na dvorišče. Tudi zunaj je bilo vse zanimivo in čas slovesa je kar prehitro prišel.

V veselje nam je, da smo otrokom in staršem povabljencev nudili drugačno dopoldne.

Upamo, da se ob podobnih priložnostih zopet srečamo.

Za vrtec Šentviška Gora, Stanislava Črv

mini-zunanji01 mini-zunanji02 mini-zunanji03

mini-zunanji04 mini-zunanji05 mini-zunanji06

mini-zunanji07 mini-zunanji08

Dostopnost