Skoči na glavno vsebino

Sončni dnevi so nas zvabili na daljše sprehode za projekt Mali sonček, planinci pa so se podali že na 4. izlet, ki se je zaključil pri lovski koči. Cilji prejšnjih pohodov so bili Daber, Bilšava in Pečine.
Prevzeti od planotarskih gozdov smo ustvarjali iglasti in listnati gozd in z izdelki obogatili naše prostore.
Po gasilski vaji nas je še spremljal Ježek Snežek, s pomočjo katerega smo spoznavali različne nesreče. Otroci so jih upodobili v kombiniranih tehnikah. Pridobivali so tudi spretnost za uporabo miške, ko so barvali ježka na računalniški pobarvanki.
Ježka Snežka so upodabljali tudi iz plastelina.
Za vrtec Šentviška Gora, skupina Kužki, Stanislava Črv

mini-izleti1 mini-izleti2 mini-izleti3

mini-izleti4 mini-izleti5 mini-izleti6

mini-izleti7 mini-izleti8 mini-izleti9

Dostopnost