Skoči na glavno vsebino

Krtki smo ugotovili, da zdravja se ne da kupiti. Da, pa se ga podkrepiti.
Skupaj smo spoznavali, da je gibanje, telesna higiena, zdrava prehrana, prosti čas ter počivanje zelo pomembno. Da teh pravil ne bomo pozabili, smo si izdelali plakate in jim poiskali vidno mesto v igralnici.
Obiskali smo tudi bližnji čebelnjak, lizali med, izdelali smrečico za Medex natečaj »Deluj eko – ohrani čebelo in smreko«, uživali na dolgih sprehodih, se prepustili ustvarjanju izdelkov na temo tedna ter imeli tradicionalni slovenski zajtrk.
Poleg vsega tega, pa smo poskrbeli tudi za prosti čas, se veliko igrali, zabavali in smejali.

Pripravili, Katja in Mateja

 

tedenzdravja (1) tedenzdravja (5) tedenzdravja (2)

tedenzdravja (3) tedenzdravja (6) tedenzdravja (4)

tedenzdravja (7) tedenzdravja (8) tedenzdravja (9)

Dostopnost