Skoči na glavno vsebino

V petek, 27. novembra, smo medse povabili dedke, babice, pa tudi tete, sosede in vse, ki bi se želeli pridružiti izdelovanju zimske dekoracije, s katero v našem vrtcu vsako leto pričaramo čarobno vzdušje.

Noben otrok ni ostal brez spremljevalca, tako smo vsi ponosni nastopili pred obiskovalci. Presenetili smo jih s plesom ob pesmi Ples snežink, zapeli pesmico Zima je prišla in jih s prirejenim besedilom pesmice Naša četica koraka poprosili za pomoč pri krašenju.

Druženje smo nadaljevali z izdelovanjem snežink. Otroški prstki so ob pomoči odraslih lažje strigli s škarjami in lepili ter tako ustvarili unikatne okraske, ki bodo polepšali in krasili vrtec v zimskih dneh.

Ob koncu smo se posladkali z jabolki, mandarinami in sokom.
Vzdušje je bilo sproščeno in prijetno, zato smo v skupnem ustvarjanju uživali.

Tudi s takimi srečanji se tkejo nitke povezanosti, zato se še enkrat vsem zahvaljujemo za udeležbo. Prav gotovo pa so vas bili najbolj veseli otroci.

Za vrtec Šentviška Gora, Alenka Razpet Kranjc

 srecanjezbabicami01   

srecanjezbabicami05 srecanjezbabicami04 srecanjezbabicami06

srecanjezbabicami07 srecanjezbabicami08 srecanjezbabicami09

Dostopnost