Skoči na glavno vsebino

Vstopili smo v praznični čas, zato je v našem vrtcu vse praznično in belo okrašeno. Še vedno pa se sprašujemo: “Kdo nam je okrasil vrtec?”

Ker pa je zunaj zima in še ni snega, smo si ga kar sami pričarali. Izdelovali smo snežake iz različnih odpadnih materjalov. Barvali smo tulce, mečkali papir, uporabili stare plastične vrečke,… Nastalo je veliko lepih snežakov.

Ker pa je to čaroben mesec, nas je obiskal prav poseben gost, čarobni snežak Snežko. Vsak dan nam na smrečici v žepku pusti sporočilce, na katerem piše, kaj bomo tisti dan počeli. Snežko nas ves čas opazuje iz omare in ker nam gredo naloge zelo dobro od rok, nas tudi preseneti.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

                                          

                                             

                                             

Dostopnost