Skoči na glavno vsebino

Pri nas je december eden najlepših mesecev v letu. Ob vseh stvareh, ki se nam dogajajo v tem čarobnem času, smo polni upanja in drobnih želja, ki bi nas osrečile in ogrele naše srčke. Pričakovanja so še večja, ko zremo skozi okno, da bi uzrli prve snežinke in bi se ob tem, lahko predali radostim na snegu.  Vsemu temu smo dodali piko na i, ko smo si izdelali pravo zasneženo dekoracijo, ki sedaj krasi našo igralnico in vrtec. Nikakor nismo pozabili na smrečico, ki smo jo postavili tudi v svoji igralnici, ter jo okrasili z drobnimi svetlečimi lučkami. Da smo zopet dokazali, kako smo ustvarjalni, so pod našimi ročicami nastali še prelepi okraski, ki smo jih dodali še k lučkam.

V tem času pri nas vlada res posebno, praznično vzdušje. Iz zvočnikov prihajajo lepe božične pesmi, ob katerih veselo plešemo in rajamo. Nikakor ob vsem tem nismo pozabili na svoje družine, saj jim ravno v tem času, s prav posebno skrbjo izdelujemo voščilnice, ki bodo prav kmalu krasile naše domove. Najpomembnejše v vsej tej čarobnosti je prav to, da smo srečni, nasmejani, polni upanja in še bolj pozorni drug do drugega.

Za vrtec Most na Soči, Brigita in Petra.

            

Dostopnost