Skoči na glavno vsebino

Dobro smo že zakorakali v praznični december, snega pa od nikjer. Pri Miškah nismo žalostni, saj smo si snežno vzdušje pričarali kar sami. Iz odpadnega papirja smo naredili snežne kepe, sledilo je kepanje, skakanje in valjanje po snegu,…

Veliko smo ustvarjali – slikali, risali, lepili, rezali in iz odpadnega materiala izdelali različne snežake. Naš trud se je poplačal, ko smo po vikendu vstopili v vrtec je bilo uaaaau. Naš vrtec je postal prava snežna dežela. Zavihali smo rokave in nadaljevali z delom. Spet smo rezali, barvali, lepili,… in nastali so novi, še lepši snežaki. Ti zdaj krasijo našo, skupno smrečico in tudi tisto doma.

Da pa ne mislite, da smo samo garali. O ne, ne, naučili smo se novo pesmico o snežaku, pa nov ples o snežaku, spoznali smo novo pravljico o snežaku.

Vse kar smo vedeli in znali smo naredili, da bi priklicali tudi sneg. Zdaj pa čakamo, čakamo in čakamo… Ko pa pride bomo naredili enega velikega »tapravega« snežaka.

Pripravili, Katarina in Danijela

sneg1 sneg2 sneg3

sneg4 sneg5 sneg6

sneg7 sneg8 sneg9

Dostopnost