Skoči na glavno vsebino

V začetku najbolj veselega meseca v letu je vse otroke v vrtcu in šoli obiskal Miklavž. Da bi si pričarali čarobnost tudi v igralnici, smo si postavili smrekico in jo okrasili. Nato smo okrasili še panoje in omare z različnimi izdelki, naredili smo pa tudi smrekico za domov.
V torek pa je k nam prišla babica Zima in njene živali. Upamo, da nam bo čimprej prinesela pravega snega, da se lahko prepustimo zimskim radostim.
Zadnji teden vozi že tradicionalni vlak, ki vsakič prinese veliko zanimivega. Hitro raziščemo kaj je komu všeč in se gremo igrat.

Skozi cel mesec smo res spoznali, da je december najbolj vesel mesec v letu. Nekaterim se je najbolj vtisnila v spomin smrekica, drugim pa darilo, ki so ga dobili. Vsi pa se strinjamo, da največje darilo, ki ga imamo, so naši prijatelji.

Za vrtec Podmelec, Urša.

december_podmelec1 december_podmelec2 december_podmelec3

december_podmelec4 december_podmelec5 december_podmelec6

december_podmelec7 december_podmelec8 december_podmelec9

Dostopnost