Skoči na glavno vsebino

Zakorakali smo v prvi mesec novega leta in s tem nove vrtčevske dogodivščine.

Naše želje po zapadlem snegu so bile kmalu po novem letu uslišane. Snega so se najbolj razveselili otroci, ki so komaj čakali, da bodo okusili prve zimske radosti na njem. Zimsko idilo smo izkoristili tudi v vrtcu in na dvorišču naredili snežaka, primernega naši velikosti. Vzgojiteljici pa sta poskrbeli, da smo se kljub ravnemu terenu dodobra nasankali.

Ko je zunaj sneg skopnel, pa nas je v igralnici obiskal snežak Srečko, ki je z nami zaplesal in zapel. Tudi babica Zima ni pozabila potrkati na naša vrata. Prišla je vsa v belem in za premražene živali poskrbela s toplimi oblačili. V igri vlog in oblačenju v topla oblačila smo se preizkusili tudi sami.

 Za skupino Polžki, Polona in Silvana

januar1 januar2 januar3

januar4 januar5 januar6

januar7 januar8 januar9

 

 

Dostopnost