Skoči na glavno vsebino

Dobrosrčna deklica, ki je med pometanjem hiške našla krajcar in si z njim kupila piskrček, je Krtkom odprla vrata v nov teden.
Pravljico o deklici, ki ni zaprla vrat gozdnim prijateljem, smo skupaj prebrali in se o njej pogovorili. Prisluhnili smo ji tudi na radiu ob popoldanskem počivanju. Prav tako, pa nam jo je prebrala tudi čisto prava Mojca, a ne Pokrajculja, pač pa logopedinja. Malce smo zaplavali v igralske, glasbene in pevske vode in se z igro o deklici in piskrčku, predstavili tudi otrokom iz skupine Zajčki. Njihov aplavz nas je zelo razveselil. Kot pravi ustvarjalci, pa smo se izkazali tudi na likovnem področju in vam na ogled postavili naše umetnije.
Ker ima vsaka zgodba čisto svoj konec, smo tudi mi našega spremenili in zato prijateljstvo med Zajčkom in Lisico sklenili.

Pripravili, Katja in Mateja

MojcaPokrajculja (1) MojcaPokrajculja (2) MojcaPokrajculja (3)

MojcaPokrajculja (4) MojcaPokrajculja (5) MojcaPokrajculja (6)

MojcaPokrajculja (7) MojcaPokrajculja (8) MojcaPokrajculja (9)

Dostopnost