Skoči na glavno vsebino

Da bi vsi otroci zdravi ostali, smo so veliko pogovarjali o zdravju. Kaj to sploh je in kako skrbimo, da ostanemo zdravi. Veliko smo že vedeli in se tudi kaj novega naučili. Da pa bi si stvari še lažje zapomnili, smo vse preizkusili v praksi. Pričarali smo bacile na naših rokah, se učili brisanja nosu, jedli zdravo hrano, se gibali, umivali te veliko plesali in peli.

Prihaja zima in bacili,
čaj z limono bomo pili.
Med čebelji še dodali,
zdravi vsi tako ostali.

Saj limona, čaj in med
boljši so kod sladoled.
To so naše dobre vile,
ki preganjajo bicile.

 

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

                                          SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

                                          SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 

Dostopnost