Skoči na glavno vsebino

Čeprav je čas počitnic in je zunaj turobno, hladno in povh vsega še deževno vreme, je nam, tukaj v vrtcu zelo lepo. Da bi nam bilo še lepše, je danes za to poskrbel en prav poseben obisk. V vrtec je prišla Nina, mamica naše Zajčice Mance. Odločila se je, da nam popestri dopoldan s pravljico in skupaj z nami še kaj ustvari. Z nasmeškom na obrazu je prišla skozi naša vrata in med nas delila to srčno energijo. Zelo doživeto nam je prebrala pravljico o Mojci Pokraculji, mi pa smo pri tem zelo uživali. Da se drug od drugega ne bi prehitro poslovili, smo lahko izbrali še enega izmed likov iz pravljice, ki so se skrivali v torbi Mančine mamice. Vsak po svoje ga je pobarval in na koncu smo ga pritrdili še na slamico, ter tako ustvarili vsak svojo lutko. Dopoldan je bil prelep, zato se Mančini mamici Nini iskreno zahvaljujemo, ter upamo, da nas še kdaj obišče.

Za vrtec Most na Soči, Petra.

Dostopnost