Skoči na glavno vsebino

Kot večino otrok tudi nas fascinirajo dinozavri, zato smo se odločili, da o njih izvemo še kaj več. Najprej smo na plakat zapisali kaj o dinozavrih že vemo, kaj nas zanima, na koncu pa smo zapisali, kaj vse smo spoznali oz. se naučili. V potujoči knjižnici smo si izposodili veliko knjig na to temo. Knjige smo zelo radi gledali in ob tem spoznavali njihovo življenje, različne vrste, prehrano… Pri raziskovanju njihovega življenja smo si pomagali tudi z internetom. Poleg spoznavanja življenja smo se preizkusili tudi kot mali umetniki. Dinozavre smo slikali, risali njihovo okostje v zdrob, jih izdelali iz odpadnega materiala. Vsi pa smo se najbolj zabavali v dinozavrovi deželi, kjer smo se preizkusili v različnih spretnostih.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Sara in Lea

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dostopnost