Skoči na glavno vsebino

V tednu, ki je za nami, smo Zajčki svoj čas posvetili našim družinam in ostalim družinskim članom. Skozi teden smo slišali kar nekaj prelepih pravljic na to temo, in se o tem zelo veliko pogovarjali. Ugotovili smo, da si tudi najrazličnejše živali ustvarijo svojo ljubečo družino, tako kot seveda to storimo tudi mi. Da nam družine pomenijo res največ, smo dokazali, ko smo svoje družine upodobili na najrazličnejše načine. Ker pa družino simbolizira še prijetna hiška, smo se naučili deklamacijo o njej. Seveda, si jo želimo deliti z Vami, zato jo lahko preberete v naslednjih vrsticah.

Naša hiša

Naša hiša ni navadna hiša,

naša hiša dom je moj,

tudi če bom šel po svetu,

v mioslih dom bo šel z menoj.

Naša hiša ni uboga hiša,

naša hiša je bogata,

vedno, ko se vrnem vanjo,

najdem mamico in ata.

Za vrtec Most na Soči, Brigita in Petra.

Dostopnost