Skoči na glavno vsebino

Februar je pri nas hitro minil, čeprav ga je bilo en dan več.

Prvi teden smo se kulturno vedli. Skrbeli smo za knjige, da ni bil iztrgan iz njih noben list. Prebrali smo vsak dan eno pravljico in izdelali slikanico, katero so nesli domov. V petek smo nastopali na interni kulturni prireditvi skupaj s Kužki in šolarji. Za Pusta smo se spremenili v pikapolonico, čebelico, levčka, pika nogavičko in rajali. Vsak dan smo telovadili z različnimi orodjem, se likovno izrazili, igrali vloge iz pravljice in peli pesmice slavljenki ob rojstnem dnevu. Ob Valentinovem smo izdelali srčke in jih dali staršem. Spomnili smo se na jablano v zimi.  Ko je zapadel sneg, sem ga prinesla v igralnico na mize in otroci so imeli polno dela z njim.

Za vrtec Šentviška Gora, Veronika Mauer

1 2 3

4 5 6

7 8 9

Dostopnost