Skoči na glavno vsebino

V Pikapolonicah smo dobili prav poseben obisk. Obiskala nas je Staševa nona Vlasta.

Ker se ravno pogovarjamo o pomladi in vrtu, je s seboj prinesla veliko različnih semen in sadik (ajdo, fižol, koper, rože…). Vse nam je pokazala in razložila, kaj vse je to in kaj iz tega zraste. Nekatere rastline smo poznali, nekaj pa smo jih šele sedaj spoznali.

Zakaj pa je vse to prinesla? Da bi nam pokazala in skupaj z nami to tudi posadila in posejala. Vsi smo z zanimanje poslušali in tudi sodelovali. Vsak otrok je v svoj lonček posadil in posejal nekaj semen in čebulic. V drug lonček pa posadil sadiko paradižnika. Vse smo zalili, sedaj pa čakamo in opazujemo, kdaj bo kaj vzklilo.

Še enkrat hvala noni Vlasti za obisk!

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

                                        SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

                                                 SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

                                                       SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost