Skoči na glavno vsebino

Mali sonček je projekt, ki nas spodbuja, da se odpravimo tudi na daljše sprehode od običajnih. Na njih se nam je v zadnjem času zgodilo veliko zanimivega in zabavnega, obenem smo se marsikaj tudi naučili, na primer šteti ali opisati vreme. Spoznali smo, zakaj se drevesa vidijo v luži, v kakšno zemljo lahko sadimo krompir in da se iz lesa lahko ustvari čudovitega orla. Pokazal nam ga je Janezov in Lenartov dedek, ki ga je naredil.
Naravo smo v teh dneh doživeli z vsemi svojimi čuti. Spremljalo nas je ptičje petje in vonj prebujajoče narave. Sveže zorano zemljo smo želeli celo potipati in povohati. Užitek je bilo raziskovati luknje na travniku, se vzpenjati na strm hrib in teči po prostrani ravnini, še lepše pa valjati po suhi travi in vzpenjati na drevesa.
Šli pa smo tudi na peti planinski izlet in sklenili, da si bomo nabrali še več kondicije.
Za vrtec Šentviška Gora, skupina Kužki, Stanislava Črv

mini-soncek01 mini-soncek02 mini-soncek03

mini-soncek04 mini-soncek05 mini-soncek07

mini-soncek08 mini-soncek09 mini-soncek10

Dostopnost