Skoči na glavno vsebino

V petek smo v vrtcu Dolenja Trebuša preživeli prav poseben dan, saj smo na obisk povabili dedke.

Prisrčno smo jih  sprejeli in jim pripravili glasbeni nastop. Po nastopu smo jih prosili za pomoč in skupaj smo izdelali vetrnice. Ko so se vse vetrnice lepo vrtele smo dedke pogostili in se skupaj pocartali. Da slovo ne bi bilo prehitro smo jih povabili še na igrišče, kjer smo se igrali z žogami. Dedki so nam pokazali kar nekaj vragoliji z žogami.  Skupaj smo preživeli čudovit dan, ki ga še nekaj časa ne bomo pozabili.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Sara in Lea

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dostopnost