Skoči na glavno vsebino

V petek, 22.4.2016, so si otroci iz vrtca Podmelec ogledali abonmajsko predstavo v vrtcu Most na Soči. Med čakanjem na prevoz proti domu pa so otroci imeli čas, da so si ogledali OŠ Dušana Muniha po dolgem in po čez. Šolski hodniki so bili ta dan prazni, saj so imeli višji razredi športni dan. Tako so imele Žabice možnost pogledati v telovadnico in v nekaj razredov. Največje presenečenje pa je bila biološka učilnica. Ravnatelj je radovednežem odprl vrata v raznovrstni svet živali. Otroci so tako imeli možnost pogledati in pretipati kosti, dlako, perje različnih živali. Najbolj se jim je vtisnila v spomin medvedja šapa, ki so jo lahko nataknili na svojo roko. V otroških glavah so se začela porajati nova in nova vprašanja o razstavljenih predmetih. Med ogledom šole so na glas občudovali novi del šole: “Ta šola je cul!”  “Tu je res zakon.”

Pred odhodom smo posneli še fotografijo, ki tudi starše Žabic spomni, kako so med odmori sedeli in klepetali na stopnišču.

za Žabice, Špela

p6 p1 p2

p3 p4 p5

Dostopnost