Skoči na glavno vsebino

Tokrat niso Žabice in Medvedki odšli na obisk k dojenčkom, ampak sta dojenčka prišla k njim.

Najprej nas je obiskala Mia, sestrica našega Tima. Sprva je bila malo prestrašena ob vsej množici radovednih otrok, potem jo je z objemom potolažil starejši bratec. Miina mama je otrokom razložila kakšne potrebe imajo štirimesečni dojenčki in s čim se radi igrajo. Mia je odšla z nami tudi na igrišče, kjer je otroke opazovala pri spomladanskem sajenju. Toliko novih vtisov jo je utrudilo, da je na svežem zraku zaspala. Tim pa o sestrici pravi: “Mia je pridna, jo imam rad.”

Danes pa se je v vrtec prismejal dobrovoljček Žan. Zvedavo je opazoval otroke pri petju in plesu. Starejši sestrici sta kar tekmovali, katera se bo bolj stisnila k bratcu.. Žanu se ni bati, da mu bo dolgčas, saj mu Evelin in Asija izkazujeta veliko ljubeče pozornosti.

za vrtec Podmelec, Špela

ff aa bb

cc dd ee

Dostopnost