Skoči na glavno vsebino

…kmalu bo izšteta. Tri, dva, ena… že je izstreljena!

Tako smo se Zajčki pripravljali na vzlet v tem tednu. Naša raketa nas je popeljala v vesolje, kjer smo se še dodatno posvetili spoznavanju vseh planetov, ki smo jih na naši poti srečali.  Že v prejšnjem tednu smo se prelevili v prave astronavte, ki so si želeli odkriti, ali še kdo živi na katerem drugem planetu. Na to vprašanje smo dobili odgovor, ko smo v začetku tedna vstopili v našo igralnico, v kateri je bilo polno odtisov, ki so pripadali nekomu, ki ima na nogah le tri oziroma štiri prste. Skozi teden smo ves čas imeli občutek, da v igralnici nismo sami. Da se nismo motili smo izvedeli konec tedna, ko smo v naši raketi našli vesoljčka. Žal nam ni znal povedati kaj počne tukaj, je pa s seboj imel pismo, ki ga je napisal v tednu, ko se je na skrivaj potikal po našem vrtcu in se učil naših črk. S pismom nas je prosil, da mu posodimo našo raketo, da se lahko vrne na svoj planet, daleč v vesolje. Obljubil nam je, da nam jo vrne, v zahvalo pa nam je predal pravljico in skupaj z nami zaplesal pravi vesoljski ples. Seveda, smo Zajčki z veseljem priskočili našemu novemu prijatelju na pomoč, ter ga z našim izštevanjem odposlali nazaj domov.

Pa srečno Vesoljček!

Za vrtec Most, Maja in Petra.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dostopnost