Skoči na glavno vsebino

Tu-tu-tu po cesti,

trikrat naokrog,

avtobus,avto in kamion nas pelje,

tu in tam na potep.

Vsa ta vozila smo izdelali iz veliko kartonskih škatel. Seveda pa nismo pozabili tudi na drug vozila, ki se vozijo pa zraku, morju in železnici.O njih smo se tudi veliko pogovarjali. Kakšna so, kaj prevažajo, kje potujejo ali imajo pristanišče, garažo, postajališče…. Ta tema nas je zelo zanimala, zato smo si v knjižnici sposodili veliko knjig o prometu in jih z zanimanjem listali. Vse kar nismo vedeli, smo vprašali in izvedeli veliko novega. Da pa smo tudi glasbeno podkovani, smo se naučili kar nekaj pesmic o vozilih.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost