Skoči na glavno vsebino

Šolsko leto se končuje, sonce vedno bolj greje, miške pa smo zrasle. Ne samo po velikosti, ampak tudi po zrelosti in samostojnosti. Obuvamo se sami, slinčki so že dolgo v predalu in previjamo le še dojenčke. Pri jedi ne rabimo več pomoči, tudi umivamo se sami, le še včasih je potrebno opozorilo, ko voda kar teče in se noče zapreti.
Igrače skoraj vedno pospravimo in pri dejavnostih poslušamo in sodelujemo. Smo radovedni, včasih nagajivi, zelo redko pa tečni in sitni.
Na sprehode hodimo skoraj že brez vrvice. Naučili smo se tudi nekaj iger pri katerih je treba upoštevati pravila. Kot veliki in samostojni mišoni in miške pa smo opravili tudi vrtčevski vozniški izpit, zato se lahko prevažamo na različnih lokacijah.
Veliko smo se naučili in upamo, da tega čez počitnice ne bomo pozabili.

Pripravili, Katarina in Danijela

velik1 velik2 velik3

velik4 velik5 velik6

velik7 velik8 velik9

Dostopnost