Skoči na glavno vsebino

Današnji dan smo Zajčki izkoristili še za zadnji izlet, ter se kljub oblačnemu vremenu podali na pot. Tokrat, si žal nismo mogli izbrati predolge poti, saj vremenoslovci niso napovedali sončka, k večjemu le dež. Družbo na poti, so nam zato delali dežniki, saj nas vsaka ploha tudi ne prestraši, da nebi dosegli našega cilja, ki je bil nekje v bližini bencinske čerpalke na Mostu. Za začetek našega izleta, smo se podali proti pokopališču, naprej proti Modreju, postanek za sadno malico smo izkoristili pri Moreji, ter pot nadaljevali ob jezeru, do našega cilja. Kar hitro nam je bilo jasno, da se bo pot zaključila v Pizzeriji in kavarni Jezero. Tam nas je že z nasmeškom na obrazu, ter z lopatko v roki čakal Selim. Vsem nam je že zelo dobro poznan, saj smo lahko ugotovili, da velika večina otrok obožuje njegov sladoled. Postregel nam je tudi tokrat z njim, ter upošteval prav vsako našo željo po najboljšem izbranem okusu. Nikakor ne smemo pozabiti omeniti tega, da nas je s sladoledom počastil prav on. Mi smo mu pa v zameno podarili zajčka, z velikim sladoledom. Selimu se prisrčno zahvaljujemo za prijazen sprejem, ter za najslajšo pogostitev.

Za vrtec Most, Maja in Petra.

Dostopnost